Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Kratki.pl

  • Wsola (pow. radomski)

    Wsola (pow. radomski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe

  • Rozmieszczanie towaru na powierzchni magazynu, uzupełnianie zapasów magazynowych

  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

  • Czynności administracyjne związane z gospodarką magazynową, wystawianie dokumentów

  • Przekazywanie wszelkich nieprawidłowości w procesach magazynowych przełożonym

  • Znajomość pracy z kolektorem

Nasze wymagania

  • Rzetelność, sumienność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dokładność

  • Obowiązkowość

  • Umiejętność obsługi wózka widłowego – mile widziane uprawnienia

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 3000 - 3500 netto możliwa dodatkowa premia,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze