Logo Pracuj.pl

Magazynier - Wydający Sprzęt

Atut Rental Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta w oddziale Wypożyczalni,
  • wydawanie sprzętu klientowi – instruktaż obsługi sprzętu, pomoc w załadunku,
  • odbiór i sprawdzanie stanu technicznego sprzętu zwracanego przez klienta,
  • utrzymywanie porządku na terenie oddziału Wypożyczalni.

Nasze wymagania

  • roczny staż na stanowisku magazynier – mile widziane,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu z klientem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość mechaniki maszyn budowlanych lub mechaniki samochodowej – mile widziane,
  • uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • bogaty pakiet benefitów – opieka medyczna, program MultiSport, dofinansowanie urlopu, ubezpieczenie na życie,
  • bardzo dobra atmosfera pracy i jabłkowe poniedziałki :)

O nas

ATUT RENTAL Sp. z o.o. od 31 lat z sukcesem obsługuje klientów w zakresie wynajmu, sprzedaży i serwisu sprzętu budowlanego. Będąc liderem na polskim rynku budujemy swoją markę dbając zarówno o swoich klientów jak i pracowników.

Dołącz do naszego zespołu w Kielcach jako: Magazynier - Wydający Sprzęt

Pracownicy są naszą największą wartością!

Dowiedz się o nas więcej: www.atutrental.com.pl

Magazynier - Wydający Sprzęt, Kielce