Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier Wydania Towaru w dziale artykułów suchych

Kaufland Logistik VZ 3 GmbH & Co. KGO firmie

  • Möckmühl, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Miejsce pracy: Centrum Dystrybucyjne w miejscowości Möckmühl
(Niemcy, okolice Stuttgartu)

Twoje zadania:

  • prawidłowe przygotowanie towaru celem dystrybucji do marketów firmy Kaufland
  • kompletacja palet mieszanych
  • odstawianie gotowych zamówień do strefy załadunku
  • praca przy pomocy systemu słuchawkowego (wymagana znajomość cyfr od 0 do 9 w języku niemieckim)
  • praca na maszynach do kompletacji o najwyższym standardzie

Oczekujemy od Ciebie:

  • gotowości do pracy fizycznej, również w soboty oraz w święta
  • zaangażowania, lojalności i odpowiedzialności
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
  • ze względu na położenie magazynu wymagany jest własny samochód

Zapewniamy Ci:

  • pracę na pełny etat (163 h) bezpośrednio w firmie Kaufland (bez firm pośredniczących)
  • przełożonego (kierownika zmiany) mówiącego po polsku
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa 15,28 € + stały dodatek taryfowy + premia w zależności od wydajności)
  • liczne dodatki: m.in. dodatek nocny, dodatek za nadgodziny, dodatek urlopowy, dodatek bożonarodzeniowy
  • 30 dni płatnego urlopu

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Ogłoszenie archiwalne