Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier Wyrobów Gotowych

  • Mechowo (pow. pucki), Puck, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Mongird Sp. z o.o.

Firma Mongird Sp. z o.o., z siedzibą w Gdańsku działająca na rynku produktów perfumeryjno-kosmetycznych od 1999 roku poszukuje kandydata/kę na stanowisko:

Miejsce pracy: Puck (okolice), Mechowo (pow. pucki)
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • prowadzenie magazynu wyrobów gotowych (WG):
  • przyjmowanie do magazynu wyrobów gotowych z konfekcji (obowiązkowe sprawdzanie zgodności ilości i rodzaju wyrobu przyjmowanego z informacjami umieszczonymi na zleceniu),
  • podczas przyjmowania wyrobów do magazynu sprawdzanie zgodności numeru serii oraz daty ważności umieszczonymi na wyrobie z tymi podanymi w dokumencie,
  • wydawanie wyrobów gotowych na zewnątrz – zgodnie z otrzymanym zamówieniem i wytycznymi,
  • sporządzanie szczegółowej rozpiski wydawanych wyrobów pod każde zamówienie,
  • przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji wyrobów gotowych,
  • przestrzeganie obowiązujących w Firmie procesów i procedur.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i wymiany butli gazowych,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i rosyjskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133 poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się