Oferta pracy

Magazynier Wyrobów Gotowych

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.O firmie

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Poznańska 50

Swadzim (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw, wydawanie towarów

  • Kompletacja towarów według zamówień klientów.

  • Załadunek i rozładunek samochodów

  • Ocenianie jakości przyjmowanych towarów zgodnie procedurami

  • Wprowadzanie do sytemu dokumentacji magazynowej

  • Uczestniczenie w inwentaryzacji towarów

  • Ponoszenie współodpowiedzialności materialnej za stany magazynowe

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy, zgodnie ze standardami 6S

  • Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Zapał do pracy, uczciwość

  • Dokładność i rzetelność, umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Praca trzy zmianowa (6-14, 14-22, 22-6)

  • Aktualna Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w magazynie

  • Znajomość procesów i zagadnień związanych z gospodarką magazynową

  • Uprawnienia operatora wózków widłowych

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w zespole pełnym pasji i zaangażowania w działaniu

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, po roku proponujemy umowę na czas nieokreślony

  • Program kafeteryjny – bilety do kina, bilety do teatru, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku oraz możliwość otrzymania pożyczki z Kasy Zapomogowo Pożyczkowej

  • Szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wypoczynku

  • Cykliczne spotkania integracyjne

  • Możliwość angażowania się w inicjatywy społeczne pracowników - m.in. akcje charytatywne, sportowe

  • Bezpłatny dowóz pracowników do/z firmy do/z Poznania oraz do/z Pniew

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy producentem kawy, międzynarodową firmą działającą w branży FMCG i HoReCa.

W naszym portfolio posiadamy rozpoznawalne marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy