Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier wyrobów stalowych

GOLDBECK ELEMENTY POLSKA Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Przemysłowa 3

Lućmierz-Las (pow. zgierski)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie ilościowe i jakościowe materiałów hutniczych, elementów złącznych,

  • sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem i listem przewozowym,

  • weryfikacja jakości stali węglowych (dla gat. S355),

  • ewidencja ruchów magazynowych w systemie magazynowym w systemie ERP,

  • rozładunki transportów przy użyciu środków transportu bliskiego (suwnica, wózek widłowy),

  • organizacja i utrzymanie porządku w obszarze magazynu.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość wyrobów hutniczych i podstawowych gatunków stali węglowych konstrukcyjnych,

  • umiejętność obsługi sprzętu komputerowego i oprogramowania biurowego,

  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic i wózków widłowych,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dedykowanym oprogramowaniem do zarządzania magazynem,

  • dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków,

  • umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Pracodawcę,

  • dodatek dojazdowy,

  • pracę w systemie zmianowym,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • kartę MyBenefit,

  • premię od zysku,

  • możliwość korzystania z firmowej kantyny i dofinansowanych posiłków,

  • świetne warunki pracy (nowy Zakład),

  • imprezy Bożonarodzeniowe i zabawy letnie,

  • przygotowany program wdrożenia dla każdego pracownika indywidualnie,

  • uprawnienia, niezbędne na stanowisku pracy,

  • szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • dofinansowanie do "wczasów pod gruszą",

  • paczki świąteczne dla Pracowników i ich dzieci.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.

Przewiń do profilu firmy