Oferta pracy

Magazynier z obsługą dokumentów

Sabaj System Sp. z o.o.

Mariana Domagały 15

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie/ pakowanie przesyłek dla kurierów

  • przygotowanie palet transportowych dla przewoźników

  • wprowadzanie dostaw oraz innych dokumentów do systemu magazynowego

  • wydawanie półproduktów na produkcje

  • kontrola ilościowa i jakościowa przemieszczanych towarów na magazynie

  • sporządzanie raportów magazynowych

  • obsługa programu magazynowego

  • prowadzenie wózka widłowego

  • utrzymywanie porządku na magazynie

Nasze wymagania

  • brak przeciwskazań do pracy fizycznej

  • umiejętność organizacji własnej pracy

  • umiejętność obsługi programów magazynowych (CDN XL , Optima , Symfonia itp.)

  • doświadczenie w obsłudze dokumentów magazynowych ( listy przewozowe , dokumentacja związana z wysyłką i przyjęciem towaru )

  • umiejętność utrzymania porządku miejsca pracy

  • dyspozycyjność min 180 godz / miesiąc

  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

To oferujemy

  • ciekawą , stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • podstawa + premie za nadgodziny

  • szkolenia poszerzające kompetencje

Zobacz jak wygląda twoje przyszłe miejsce pracy: https://vimeo.com/121134040

Prosimy o składanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.