Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier z obsługą dokumentów Magazynowych

Sabaj System Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie/ pakowanie przesyłek dla kurierów

  • Przygotowanie palet transportowych dla przewoźników

  • Wprowadzanie dostaw oraz innych dokumentów do systemu magazynowego

  • Wydawanie półproduktów na produkcje

  • Obsługa programu magazynowego

  • Tworzenie dokumentów magazynowych PZ , PW , WZ , MM …

  • Prowadzenie wózka widłowego

  • Utrzymywanie porządku na magazynie

Nasze wymagania

  • Brak przeciwskazań do pracy fizycznej

  • Umiejętność organizacji własnej pracy

  • Umiejętność obsługi programów magazynowych (CDN XL , Optima , Symfonia itp.)

  • Umiejętność utrzymania porządku miejsca pracy

  • Dyspozycyjność min 180 godz / miesiąc

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

  • Miejsce zamieszkania blisko zakładu (Rybitwy , Bieżanów , Złocień ,Płaszów Nowy)

To oferujemy

  • Ciekawą , stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Wysoka podstawa + premie za nadgodziny,

  • Szkolenia poszerzające kompetencje.

Zobacz jak wygląda twoje przyszłe miejsce pracy ! https://vimeo.com/121134040

Producent obudów i szaf metalowych do branż elektrotechnicznej , teleinformatycznej oraz przemysłowej – lider w swojej branży - firma SABAJGROUP poszukuje kandydata na stanowisko :

Przewiń do profilu firmy