Logo Pracuj.pl

Magazynier z obsługą komputera

Domino Temporary WorkO firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, dla swojego klienta- firmy z branży logistycznej- poszukuje pracowników na stanowisko: Magazynier z obsługą komputera

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw
  • Dbanie o stany magazynowe
  • Kompletacja oraz wydanie elementów na produkcję
  • Szykowanie i wysyłka paczek
  • Raportowanie codziennego stanu pracy działu

Wymagania pracodawcy

  • Zaangażowanie i dokładność
  • Motywacja do pracy
  • Znajomość pracy z komputerem

Pracodawca oferuje

  • Praca w rzetelnej, rozwijającej się firmie
  • Praca w systemie trzyzmianowym
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy,
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • Realną możliwość rozwoju i awansu,
  • Przyjazną atmosferę, partnerskie środowisko pracy oraz szacunek do pracowników,
  • Wysokie standardy związane z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy

Domino Temporary Work

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (Agencja 5070).

Magazynier z obsługą komputera, Gorzów Wielkopolski