Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier z obsługą komputera

Domino Temporary Work

3 0003 400 brutto / mies.
  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, dla swojego klienta- firmy z branży logistycznej- poszukuje pracowników na stanowisko: Magazynier z obsługą komputera

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw

  • Dbanie o stany magazynowe

  • Kompletacja oraz wydanie elementów na produkcję

  • Szykowanie i wysyłka paczek

  • Raportowanie codziennego stanu pracy działu

Wymagania pracodawcy

  • Zaangażowanie i dokładność

  • Motywacja do pracy

  • Znajomość pracy z komputerem

Pracodawca oferuje

  • Praca w rzetelnej, rozwijającej się firmie

  • Praca w systemie trzyzmianowym

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wyników w pracy,

  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie na podstawie umowy o pracę tymczasową,

  • Realną możliwość rozwoju i awansu,

  • Przyjazną atmosferę, partnerskie środowisko pracy oraz szacunek do pracowników,

  • Wysokie standardy związane z Bezpieczeństwem i Higieną Pracy

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (Agencja 5070).

Przewiń do profilu firmy