Magazynier z obsługą wózków widłowych

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

  • Ostaszewo (pow. toruński)

    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 6:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier z obsługą wózków widłowych UDT

Twój zakres obowiązków

  • rozładunki i załadunki samochodów dostawczych według dokumentacji

  • obsługa wózka widłowego

  • sprawne przyjęcia produktów na obszar magazynu

  • zabezpieczenie ciągłości w wydawaniu produktów z magazynu na halę produkcyjną

Wymagania pracodawcy

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny

  • doświadczenie w pracach na stanowisku magazynier, pracownik przyjęć towaru i podobnych

  • dobra umiejętność organizacji pracy własnej

  • gotowość do podjęcia pracy w Ostaszewie

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę tymczasową na okres próbny, następnie umowa o pracę bezpośrednio z firmą

  • praca w systemie 1-zmianowym. Głównie praca w godzinach 6:00 - 14:00, sporadycznie 6:00 - 16:00

  • wynagrodzenie od 3500zł brutto, dodatek za frekwencję, premie uznaniowe, bonusy, np. z okazji świąt Bożego Narodzenia

  • atmosfera współpracy

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376 od 2006 roku i od tego czasu dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 13 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach.

Przewiń do profilu firmy