Magazynier z UDT

Formel D Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bolesławiec, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach. Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Obecnie, do naszego projektu w Bolesławcu (Dolny Śląsk), szukamy osób, które chcą podjąć pracę jako:

MAGAZYNIER Z UDT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa wózka widłowego z UDT / bez również
  • Przestrzeganie procedur zakładowych oraz BHP
  • Obsługa linii produkcyjnej oraz magazynu,
  • Praca pod nadzorem Brygadzisty,
  • Kompletowanie wysyłek,
  • Załadunek/rozładunek,
  • Skanowanie etykiet.

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym / czterobrygadowym (3 dni pracy po 12h, 3 dni wolne),
  • Obsługa wózka widłowego z UDT / bez UDT również mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • Zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie, szkolenia wprowadzające i doskonalące, pracę w zróżnicowanym zespole w renomowanej firmie, możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy, na początek umowa zlecenie, stawki dla osób z uprawnieniami UDT: 22-25 zł brutto / bez UDT 18 zł brutto.

Jeśli czujesz, że masz umiejętności których szukamy u kandydata i chcesz ubiegać się o stanowisko, prosimy o kontakt z Partnerem.

Jeśli czujesz, że masz umiejętności których szukamy i chcesz ubiegać się o stanowisko, prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

TWÓJ PARTNER DO KONTAKTU:

Formel D | Angelika Krische-Truty | ul. Złotoryjska 97 | 59-220 Legnica | Polska
T +48 530-259-537 |
 www.formeld.com

FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE,
PARTS AND SERVICE READINESS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Formel D Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy