Oferta pracy

Magazynier z UDT

ZadbanoO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa przesyłek na terenie magazynu

  • kontrola i sprawdzanie jakości towaru

  • raportowanie rozbieżności

  • przestrzeganie wszelkich standardów pracy

Nasze wymagania

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe

  • jesteś dobrze zorganizowany i dokładny

  • posiadasz chęć pracy i jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa plus premia

  • miłą atmosferę pracy i zgrany zespół

  • dostęp do benefitów firmowych (dofinansowanie karty sportowej, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie)

  • szkolenie i wdrożenie na stanowisko pracy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Zadbano

Zadbano to odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych. Nasz serwis dostępny jest na terenie całego kraju.

Zadbano to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Przewiń do profilu firmy