Oferta pracy

Magazynier z UDT

Adecco Poland Sp. z o.o.

3 4004 700 brutto / mies.
  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Obecnie dla jednego z Naszych klientów, który zajmuje się projektowaniem, produkcją i serwisem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynków lotniczego i energetycznego, poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku magazyniera z uprawnieniami UDT.

Twój zakres obowiązków

  • przekazywanie materiałów między obszarami działania,

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,

  • nadzór nad magazynowanymi materiałami,

  • obsługa wózka widłowego,

  • proste prace magazynowe.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia UDT,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • umiejętność zarządzania zadaniami wieloczynnościowymi,

  • dyspozycyjność do pracy w dwuzmianowym systemie w godzinach 6-14 i 14-22.

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,

  • umowę o pracę tymczasową,

  • możliwość przejścia na umowę stałą bezpośrednio z klientem,

  • dwuzmianowy system pracy z wolnymi weekendami,

  • możliwość korzystania z benefitów pracowniczych (MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie).

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy