Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier z UDT

PARETTi Rekrutacja

  • Strzelce Opolskie

    Strzelce Opolskie, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Transport towarów do produkcji

  • Ruch towaru w regałach wysokiego składowania

  • Przestrzeganie procedur oraz BHP

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT

  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

Pracodawca oferuje

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Fundusz świadczeń socjalnych: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, możliwość nabycia produktów firmy w promocyjnych cenach, 115 zł/msc do automatów z napojami oraz przekąskami, kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • Realna możliwość rozwoju