Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier z UDT

Ammega Poland Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru,

  • Przygotowanie i wydanie towaru zgodnie z potrzebami działu produkcji,

  • Rozładunek i załadunek wyrobów gotowych,

  • Rejestrowanie, konfekcjonowanie, pakowanie, wysyłanie towarów do zdefiniowanych odbiorców.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

  • Komunikatywność, odpowiedzialność i motywacja do pracy,

  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT) - warunek konieczny.

To oferujemy

  • Szukasz stabilnego zatrudnienia z umową o pracę?

  • Benefity pozapłacowe są dla Ciebie ważne?

  • Chciałbyś otrzymywać regularne premie i mieć dofinansowane dojazdy do pracy?

  • A do tego jeszcze chciałbyś nie martwić się o odzież roboczą i obuwie BHP?

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Ammeraal Beltech jest częścią międzynarodowej grupy korporacyjnej AMMEGA czyli połączenia Ammeraal Beltech i Megadyne.

Jesteśmy jednym ze światowych liderów w produkcji przemysłowych pasów transmisyjnych i pasów transportujących, wykorzystywanych między innymi w branżach spożywczej, logistycznej, tytoniowej, papierniczej, drukarskiej, tekstylnej, metalowej, elektronicznej, drzewnej, samochodowej, konstrukcyjnej i lotniczej.

Na szczecińskim rynku jesteśmy od 2011 roku a nasz zespół to prawie 200 pracowników!

Przewiń do profilu firmy