Logo Pracuj.pl

Magazynier z umiejętnością obsługi wózka widłowego

CHEM-GLAS Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Gniezno, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

CHEM-GLAS Sp. z o.o. sp.k.

Skiereszewo 19

Gniezno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie oraz wydawanie towaru,
  • kompletowanie oraz przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • dbanie o właściwe składowanie towaru,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz sprawdzanie dokumentów,
  • udział w inwentaryzacjach,
  • obsługa wózków widłowych,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie średnie będzie dodatkowym atutem,
  • aktualne uprawnienia na wózek widłowy,
  • znajomości zasad gospodarki magazynowej,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B),
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków oraz premię uzależnioną od poziomu realizacji celów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem rodzinnym, które jest wyróżniane wieloma nagrodami takimi jak Gazele Biznesu, Dobra Firma, czy Orły Przedsiębiorczości. Współpracujemy od ponad 20 lat z największymi firmami w Polsce jako wysoko oceniany dostawca surowców chemicznych i opakowań szklanych. Jesteśmy obecni w przemyśle szklarskim, metalurgicznym, spożywczym i chemii gospodarczej.

Magazynier z umiejętnością obsługi wózka widłowego, Skiereszewo 19, Gniezno