Magazynier z uprawnieniami do kierowania wózkami

  • Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 19.07.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 18.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Producent chemii budowlanej, motoryzacyjnej i gospodarczej zatrudni osobę na stanowisko:
    Miejsce pracy: Skawina

    Zakres obowiązków:

    • Optymalizacja miejsc magazynowych.
    • Odpowiedzialność za powierzone mienie.
    • Składanie zamówień przy użyciu mobilnego skanera i przygotowywanie towarów do wysyłki.
    • Przeprowadzenie remanentów (spisów inwentaryzacyjnych) miesięcznych i rocznych w powierzonym obszarze.
    • Przestrzeganie obwiązujących przepisów w zakresie BHP oraz P.POŻ.

    Wymagania wobec kandydata:

    • Wykształcenie minimum średnie.
    • Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność, punktualność.
    • Doświadczenie w pracy magazynowej - uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

    Zapewniamy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Indywidualna premia miesięczna uzależniona od efektywności pracy.
    • Prywatna opieka medyczna oraz karta FitProfit.
    • Dodatkowy pakiet ubezpieczenia na życie i NNW.
    • Rozwój zawodowy w kierunku gospodarki magazynowej.
    • Pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole.
    • Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowo - magazynowo - produkcyjnym w Skawinie.

    Zapewniamy pełną wyzwań i stabilną pracę dla osób ambitnych i pragnących zdobyć bogate doświadczenie zawodowe, wynagradzaną adekwatnie do umiejętności i zaangażowania + bardzo atrakcyjny system premiowy.

    Jeżeli powyższe ogłoszenie Cię zainteresowało to wyślij swoje CV.
    Odpowiemy na wybrane aplikacje, które spełniają nasze oczekiwania.