Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

HR International Sp. z o.o.

  • 99428 Nohra (okolice Erfurt), Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Rekrutujemy dla

Jedna z największych firm logistycznych i hurtowni w branży przemysłowej i budowlanej poszukuje osób na stanowisko Komisjonera/ Magazyniera.

Nie wymagamy znajomości języka!

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie zamówień za pomocą skanera,

  • czynności związane z pracą na magazynie,

  • obsługa wózka widłowego.

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia na wózki widłowe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym.

Pracodawca oferuje

  • Umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń,

  • płatne dni wolne,

  • dodatek do każdego wynagrodzenia za wyjazd własnym samochodem,

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki,

  • darmowe zakwaterowanie podczas trwania zatrudnienia,

  • długoterminowe zatrudnienie,

  • możliwość skorzystania z darmowego kursu języka niemieckiego.