Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

TelesteO firmie

  • Ostrowskiego 30, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Teleste

Ostrowskiego 30

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunki, załadunki samochodów ciężarowych

  • Przyjmowanie dostaw, kompletowanie zamówień oraz realizowanie wysyłek w systemie magazynowym,

  • Kontrolę dostaw i wysyłek (ilościowa, jakościowa), zgłaszanie rozbieżności

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej i stosowanie odpowiednich procedur potwierdzania dostaw

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

  • Monitorowanie miejsc magazynowych w celu zapewnienia ich optymalnego wypełnienia

  • Prawidłowe wydawanie towaru zakupionego przez klientów

  • Zgodność stanów magazynowych oraz prawidłowość składowania towarów (porządek na magazynie)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Znajomość obsługi pakietu Office w stopniu podstawowym

  • Uprawnienia na obsługę wózków widłowych

  • Punktualność

  • Zorganizowanie

  • Umiejętność pracy w grupie

To oferujemy

  • Interesującą pracę w zgranym zespole i międzynarodowym otoczeniu

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i możliwość awansu

  • Dużą samodzielność w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Teleste

Firma Teleste zajmuje się wdrożeniami systemów telekomunikacyjnych dla telewizji i transmisji danych. Współpracując z wieloma międzynarodowymi producentami i instytucjami, firma Teleste aktywnie uczestniczy w rozwoju najnowszych technologii. Naszymi klientami są operatorzy sieci telekomunikacyjnych oraz nadawcy oferujący dostęp do nowoczesnych usług telewizyjnych.

Przewiń do profilu firmy