Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier z uprawnieniami

Mondelēz International w PolsceO firmie

Mondelēz International w Polsce

Smaków 2

Skarbimierz (pow. brzeski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentów przyjęcia i wysyłki towarów

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Obsługa systemów WMS

  • Kontrola procesu uwalniania i zatrzymywania materiałów

  • Obsługa skanerów

  • Obsługa wózków widłowych

  • Obsługa wysyłek i dostaw – załadunki i rozładunki

  • Prace porządkowe i związane z gospodarką odpadami

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT

  • Min 6-miesięczne doświadczenie pracy w magazynie

  • Umiejętność obsługi komputera ( MS Office, SAP)

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność, sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4- brygadowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • MultiSport

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Możliwości rozwoju i zdobycia uprawnień

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Nagrody jubileuszowe za staż pracy

  • Okolicznościowe paczki z produktami firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Mondelēz International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki.

Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób.

Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondelēz? Wgryź się w naszą ofertę!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Więc jeśli jesteś gotowy, aby zrobić jeden duży krok naprzód i być częścią przyszłości naszej firmy, od możliwości ciekawej kariery dzieli Cię tylko jedno kliknięcie.