Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier z uprawnieniami UDT i doświadczeniem

Leader Logistics Sp. z o.o.O firmie

Leader Logistics Sp. z o.o.

Graniczna 8c

Wrocław

Firma Leader Logistics oferująca szeroki wachlarz rozwiązań transportowych i logistycznych, obecna na każdym etapie łańcucha dostaw swoich klientów, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kompletacja i dekompletacja towaru,
  • Przyjęcie, wydanie towaru zgodnie ze specyfikacją,
  • Inwentaryzacje okresowe.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT),
  • Doświadczenie w pracy na czołowych wózkach widłowych,
  • Umiejętność obsługi wózków wysokiego składu,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze skanerów bezprzewodowych,
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (06:00 – 18:00 ).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dodatkową premię uzależnią od wyników pracy
  • Premie świąteczne
  • Karty Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dogodny dojazd linią autobusową nr 106
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV.

Proszę umieścić wskazaną zgodę w treści CV oraz ją podpisać.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych obejmujących: dane identyfikacyjne, dane adresowe, dane o wykształceniu, stażu pracy, uprawnieniach zawodowych, dane o zatrudnieniu, wynagrodzeniu, potrąceniach z wynagrodzenia,  przez Leader Logistics sp. z o.o., ul. Graniczna 8C, 54-610 Wrocław, NIP: 8992733619, KRS: 411466, który to podmiot będzie administratorem moich danych osobowych (dalej: Administrator), gromadzonych w celu rekrutacji i późniejszego zatrudnienia pracowników. Przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (mailowo: [email protected], telefonicznie – numer 717070837, pocztą tradycyjną na wskazany wyżej adres), bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

Ogłoszenie archiwalne