Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier z uprawnieniami UDT i doświadczeniem

Leader Logistics sp. z o.o.O firmie

  • Graniczna 8c, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Leader Logistics sp. z o.o.

Graniczna 8c

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja i dekompletacja towaru,

  • Przyjęcie, wydanie towaru zgodnie ze specyfikacją,

  • Inwentaryzacje okresowe.

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT),

  • Doświadczenie w pracy na czołowych wózkach widłowych,

  • Umiejętność obsługi wózków wysokiego składu,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze skanerów bezprzewodowych,

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (06:00 – 18:00 ).

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Dodatkową premię uzależnią od wyników pracy

  • Premie świąteczne

  • Karty Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dogodny dojazd linią autobusową nr 106

  • Przyjazną atmosferę w pracy

LEADER LOGISTICS to prężnie rozwijająca się firma branży TSL zajmującą się kompleksową obsługą logistyczną.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku: Magazynier z uprawnieniami UDT i doświadczeniem.

Przewiń do profilu firmy