Oferta pracy

Magazynier z uprawnieniami UDT

Distribev Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

TWOJE ZADANIA:

  • obsługa dostaw - przyjmowanie towaru i opakowań, wydawanie pustych opakowań,
  • praca w systemie zmianowym,
  • obsługa transportu realizującego dostawy do punktów detalicznych i gastronomicznych,
  • przekładanie towaru,
  • codzienna obsługa wózka widłowego, wymiana butli gazowych.

APLIKUJ, JEŚLI POSIADASZ:

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym (UDT),
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy.

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Systemy premiowe
  • Opieka medyczna
  • Konkursy z nagrodami
  • Programy motywacyjne
  • Karta Fit Profit
  • Deputat świąteczny
  • Programy rozwojowo-szkoleniowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wczasy pod gruszą

Klikając „aplikuj”/”wyślij”/”aplikuj teraz” udostępniasz Distribev sp. z o.o. swoje dane osobowe w procesie rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Distribev sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 5 dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne