Logo Pracuj.pl

Magazynier z uprawnieniami UDT

WORKHOUSE4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 600–5 060
brutto / mies.
  • Nowy Dwór Mazowiecki
    Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Godziny pracy:
    06:00-16:00. 12:00-22:00 oraz 16:00-02:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego, rozładowywanie oraz załadowywanie towarów,
  • przemieszczanie towaru w magazynie,
  • obsługa systemu i skanera,
  • wystawianie dokumentów,
  • wydawanie surowca na produkcję,
  • prace magazynowe.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - warunek konieczny!
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wyrobienia,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • pracę w miejscowości Zdunowo,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • współpracę w systemie II zmianowym: 06:00-16:00, 12:00-22:00 oraz 16:00-02:00 - grafik układany z miesięcznym wyprzedzeniem,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy 4600 zł/msc brutto,
  • system premiowy (dodatkowo do 10% premii regulaminowej po wypracowaniu wskaźników przez dział produkcji),
  • karta umożliwiająca zakup obiadu,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, karty przedpłacone na Boże Narodzenie i Wielkanoc),
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

WORKHOUSE4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na rzecz rozwoju rynku pracy na terenie całej Polski, prowadzącą działalność w zakresie czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji kandydatów, doradztwa personalnego, payroll i outsourcingu.

Nasza praca jest dla nas pasją, a to co robimy zwyczajnie lubimy. Pasja ta motywuje nas do działań, odkrywania nowych możliwości i realizacji oczekiwań naszych Klientów oraz pracowników, zawsze staramy się być jak najbliżej pracowników oraz kandydatów.

Workhouse4you wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 23651.

Magazynier z uprawnieniami UDT, Nowy Dwór Mazowiecki