Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i rozliczanie dokumentów w programach magazynowych za pomocą komputera,

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów zgodnie z dokumentacją magazynową,

  • załadunek i rozładunek materiałów oraz dostarczanie ich na produkcję,

  • obsługa wózka widłowego w obrębie obszaru magazynowego,

  • czynności związane z wysyłką towaru,

  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej,

  • utrzymywanie w czystości magazynu,

  • bieżąca inwentaryzacja stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki widłowe,

  • prawo jazdy kat. B,

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • gotowość do pracy zmianowej, dyspozycyjność

  • min. roczne doświadczenie w pracy magazynowej,

  • sumienność, rzetelność i punktualność,

  • znajomość dokumentów przewozowych (CMR, DN),

  • znajomość systemu ERP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • stabilne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii,

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Dołącz do zespołu, który emocje maluje światłem!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. od niemal trzech dekad produkuje dekoracje i spektakle świetlne. Jesteśmy zespołem ekspertów w dziedzinie dekoracji świątecznych, iluminacji przestrzennych, specjalistycznego oświetlenia oraz sztucznego igliwia. Projektujemy, produkujemy i dostarczamy elementy wywołujące emocje, służące promocji miejsc i wydarzeń, będące częścią szeroko pojętej sztuki użytkowej. Oferujemy wiedzę, produkcyjną doskonałość i rzetelnie wykonane usługi centrom handlowym, jednostkom samorządowym, przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie. Działamy globalnie, jesteśmy kreatywni i stawiamy na ludzi z pasją. Naszą misją, którą widać w każdym naszym produkcie i w każdej koncepcji przez nas wykreowanej, jest "tworzyć inspirujące produkty, które wywołują pozytywne emocje na całym świecie".

Przewiń do profilu firmy