Magazynier

DSV Services

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Guido Henckela Donnersmarcka 1

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek kontenera

  • kompletacja

  • przyjęcie i pakowanie towaru

  • przygotowanie opakowań do składowania wraz z oklejaniem

  • kontrola jakościowa i ilościowa

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany)

  • motywacja i chęć do pracy

To oferujemy

  • wsparcie doświadczonych specjalistów

  • wdrożenie do pracy

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość pracy na zmiany

  • firmową odzież i obuwie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • paczki świąteczne

  • ergonomiczne miejsce pracy

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Kontakt telefoniczny

3

I Spotkanie rekrutacyjne

4

Testy (opcjonalnie)

5

II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)

6

Informacja zwrotna

Grupa DSV to jedna z czołowych firm w branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie z siedzibą główną w Danii. Jesteśmy obecni w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Services | DSV Solutions | DSV Road | DSV Air&Sea | DSV ISSC

DSV Services jest agencją pracy tymczasowej i rekrutacji. Z uwagi na ogromne doświadczenie, jakie posiadamy obszarze TSL, rekrutujemy Kandydatów na stanowiska magazynowe w Polsce, Belgii, Holandii, Niemczech i Danii. Poszukujemy zarówno wykwalifikowanych specjalistów – operatorów wózków widłowych, magazynierów, jak i osób stawiających swoje pierwsze kroki w świecie logistyki kontraktowej. Aplikuj i dołącz do nas!

DSV Services dostarcza pracowników do wewnętrznych dywizji grupy DSV, jak również Klientów zewnętrznych w całej Europie.

Nr w rejestrze Agencji Zatrudnienia 17648

Przewiń do profilu firmy