Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

ROZPĘDOWSCY sp.j.O firmie

ROZPĘDOWSCY sp.j.

Cukrowa 5

Zagrody (pow. lubelski)

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie i wydawanie towaru

  • układanie i przewożenie towaru na terenie magazynu

  • weryfikacja, wycena asortymentu

  • podstawowa obsługa portalu "Allegro"

  • kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy i magazynie

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość części i podzespołów samochodowych

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • samodzielność i komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

    Firma specjalizuje się sprzedażą detaliczną i hurtową samochodowych części używanych jak również maszyn budowlanych i rolniczych. Ponadto świadczy usługi kasacji pojazdów, pomocy drogowej oraz transportu dalekobieżnego głównie na trasie Polska – Wielka Brytania.

    Przewiń do profilu firmy