Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

GP PRODUCTION Sp. z o.o.

  • Zakrzowiec (pow. wielicki)

    Zakrzowiec (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej

  • Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: załadunek, rozładunek

  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań zagospodarowania przestrzeni magazynowej;

  • Nadzór nad stanami magazynowym oraz procesem inwentaryzacji

  • Kontrolowanie przesyłek przychodzących, wychodzących

  • Kontrolowanie wewnątrz magazynowego przemieszczania towarów

  • Kompletowanie zamówień

  • Organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego

  • Efektywna współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe (kierunki: logistyka, spedycja lub pokrewne);

  • Doświadczenie pracy w magazynie min 2 lata

  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej

  • Skrupulatność, sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia, zdobywanie nowych uprawnień

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Satysfakcjonującą pracę w rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Ubezpieczenie grupowe

O nas

Firma GP Production Sp. Z o.o. to wiodąca polska firma wśród producentów profesjonalnego sprzętu gastronomicznego.

GP Production tworzy produkty zaprojektowane według indywidualnie dedykowanych rozwiązań dla Klientów. Firma oferuje szeroki asortyment profesjonalnych rozwiązań, produkując szeroką gamę urządzeń dla branży gastronomicznej.

Specjalizujemy się w produkcji mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej, które znajdą swoje zastosowanie w restauracjach, kawiarniach, pizzeriach, hotelach czy sklepach. Wdrażamy nowe technologie, które ułatwiają prowadzenie biznesu naszym Klientom. Dbamy o środowisko wykorzystując nowe technologie chłodnicze oparte na innowacyjnych rozwiązaniach.