Logo Pracuj.pl

Magazynier Zaopatrzeniowiec

Stadler Service Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Stadler Service Polska Sp. z o.o.

aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 2

Polesie

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • przygotowywanie towarów do transportu, załadunek i rozładunek towarów
  • prawidłowe rozmieszczanie towarów na magazynie zgodnie z standardami spółki
  • zapewnianie wystarczającego stanu zapasu towarów poprzez składanie zapotrzebowań do zespołu zakupów
  • zapewnienie prawidłowego przepływu towarów, odpowiedzialność za zgodny stan ilościowy towarów
  • prawidłowe wprowadzanie ruchów magazynowych (PZ, RW, ZW, MM) do systemu informatycznego obsługującego magazyn
  • udział w inwentaryzacjach magazynu
  • organizowanie zaopatrzenia w części i narzędzia
  • nadzór nad prawidłowym stanem narzędzi
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów związanych z zakresem odpowiedzialności

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe w specjalności logistyka)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość procesów magazynowych
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • samodzielność, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (w tym rysunków technicznych)

To oferujemy

  • oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Stadler jest dostawcą systemowych rozwiązań w zakresie budowy pojazdów szynowych od 75 lat. Posiadamy szeroką gamę produktów w segmentach pojazdów ruchu miejskiego i kolejowego: tramwajów, metra, pociągów regionalnych, podmiejskich, międzymiastowych oraz dalekobieżnych. Produkujemy również lokomotywy liniowe i manewrowe oraz wagony pasażerskie. Przyświeca nam jeden cel - chcemy aby podróż naszymi pojazdami była szybka, komfortowa i gwarantowała najwyższe bezpieczeństwo.

Magazynier Zaopatrzeniowiec, aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 2, Polesie, Łódź