Oferta pracy

Magazynier - Zaopatrzeniowiec

Drukarnia PigaO firmie

Drukarnia Piga

Przemysłowa 68

Tychy

Drukarnia PIGA.pl sp. z o.o., to prężnie rozwijająca się firma, specjalizująca się w projektowaniu i wytwórstwie artykułów dekoracji wnętrz oraz druku akcydensowym. Szeroko rozbudowane kanały sprzedaży, własny park maszynowy, wykwalifikowany personel oraz doskonała jakość produktów i obsługi, pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Mamy przyjemność eksportować produkty do przeróżnych zakątków świata, a nasze artykuły dekoracyjne rozświetlają wnętrza m.in w  USA, Brazylii, Nowej Zelandii, Australii, czy Japonii.

Nasze przedsiębiorstwo w 2020 roku, zostało wyróżnione w rankingu Financial Times 1000, jako jedno z najszybciej rozwijających się w Europie!

MAGAZYNIER - ZAOPATRZENIOWIEC

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • Skrupulatne i rzetelne prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Przyjmowanie dostaw towaru oraz kontrola dostarczanych wraz z towarem dokumentów,
  • Kontrola jakości i zgodności przyjmowanego na magazyn towaru,
  • Utrzymywanie założonych stanów magazynowych oraz porządku w magazynie,
  • Planowanie, dokonywanie zamówień towaru w celu utrzymania właściwych stanów magazynowych zgodnie z wytycznymi produkcji,
  • Planowanie i zarządzanie powierzchnią magazynową,
  • Kontakt z dostawcami, utrzymywanie dobrych relacji biznesowych,
  • Identyfikacja i rozwiązywanie bieżących problemów związanych z powierzonym obszarem obowiązków,
  • Dbałość o właściwy przepływ informacji.

CO CECHUJE PERFEKCYJNEGO KANDYDATA?

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej,
  • Dobra znajomość obsługi komputera, pakietu office (zwłaszcza EXCEL), mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dokładność, uczciwość
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów,
  • Umiejętność szybkiego reagowania, szukania rozwiązań, podejmowania decyzji,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań, rozwiązywaniu problemów
  • Wymagane prawo jazdy kat. B.

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

  • Umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Możliwość rozwoju osobistego,
  • Pracę w systemie  jednozmianowym, godzina 8-16/ 9-17.
  • Stawka na start 3200-3500 pln brutto.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy