Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

DPD Polska

DPD Polska

Fabryczna 11

Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek, sortowanie i załadunek przesyłek w magazynie

  • przyjmowanie i wydawanie frachtów kurierskich

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność i uczciwość

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiana popołudniowa 13:00-21:00; zmiana nocna 00:00-08:00)

  • dokładność, sumienność, rzetelność

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjny pakiet szkoleń,

  • pozytywną atmosferę pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,

  • owocowe poniedziałki,

  • platformę benefitową w tym kartę Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • realna możliwość rozwoju

Etapy rekrutacji
1

selekcja CV

2

kontakt telefoniczny

3

spotkanie rekrutacyjne

DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko

10000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy