Oferta pracy

Magazynier

BrandLine Group Sp. z o. o.

Fabryczna 11

Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie zamówień klientów

  • Inne łatwe prace magazynowe

Nasze wymagania

  • Nie oczekujemy doświadczenia w magazynie - wszystkiego Cię nauczymy

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Dokładność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze, premię miesięczną oraz premię kwartalną uzależnioną od wyników Twojej pracy

  • Brak okresu próbnego

  • Wdrożenie przez doświadczonego pracownika operacji

  • Doświadczoną kadrę managerską

  • Przyjazną, otwartą atmosferę w młodym zespole

  • Możliwość rozwoju w firmie o wysokim potencjale wzrostu

  • Możliwość awansów wewnętrznych - 80% zespołu managerów/specjalistów pochodzi z awansów wewnętrznych

  • Program rekomendacji pracowników dzięki któremu wspólnie poszerzamy nasz zespół

  • Prywatną opieka medyczna

  • Zniżki na produkty oferowane przez firmę

  • Dwuzmianowy system pracy

  • Imprezy integracyjne

  • Parking dla dwu oraz czterokołowców

  • Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie

  • Kawa / herbata

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

BrandLine Group to polski producent obecny na rynku od blisko 15 lat, właściciel m.in. marek Lionelo czy Overmax. Dzięki dużemu doświadczeniu i młodemu zespołowi łączymy know-how oraz wysoką kulturę pracy z miłą, startupową atmosferą. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją zaawansowanych technologicznie przedmiotów, które stale udoskonalamy, by każdego dnia być bliżej ideału. Jako firma działająca w wielu branżach oferujemy możliwość wszechstronnego rozwoju, realizacji własnych pomysłów i przede wszystkim wsparcie zgranej drużyny.

Przewiń do profilu firmy