Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

"CK COMPLEX" sp. z o.o.O firmie

"CK COMPLEX" sp. z o.o.

Naftowa 4

Zielona Góra

Firma CK COMPLEX Sp.Zo.o., to młody, prężny zespół osób z kilkunastoletnim doświadczeniem i praktyką w handlu. Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów towarów impulsowych w Polsce.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Magazynier

Opis stanowiska

  • załadunek/rozładunek towarów na magazynie
  • kompletowanie zamówień
  • inne prace magazynowe
  • obsługa komputera/terminala
  • Wykonywanie prac porządkowych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność
  • samodzielność
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole,
  • rzetelność, skrupulatność,
  • wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę i młodą kadrę pracowniczą
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne