Logo Pracuj.pl

Magazynier

Novita S.A.O firmie

  • Zielona Góra, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Novita S.A.

Dekoracyjna 3

Zielona Góra

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw,
  • wydawanie surowca do produkcji,
  • przyjmowanie wyrobu gotowego,
  • załadunek,
  • obsługa magazynu.

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi komputera,
  • dobra organizacja własnej pracy,
  • doświadczenie w pracy w charakterze magazyniera,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu codziennych obowiązków

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie miesięczne oraz dodatki,
  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),
  • ubezpieczenie grupowe PZU,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, karty sportowe, imprezy kulturalno-oświatowe, paczki dla dzieci),
  • wyjazdy szkoleniowo-integracyjne,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia,
  • parking dla rowerów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Głównym obszarem produkcji naszej Spółki są włókniny spunlace, czyli wytwarzane poprzez łączenie włókien pod wysokim ciśnieniem wody, bez użycia środków chemicznych. Ofertę dopełniają włókniny needlepunch, czyli igłowania mechanicznego. Nasze wyroby wykorzystywane są przez sektor higieny osobistej, branżę medyczną, gospodarstwa domowe, a także szeroko pojętą branżę techniczną. To, co wyróżnia Spółkę na tle konkurencji, to szeroka gama kolorów i wzorów oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Jakość wytwarzanych produktów docenili Partnerzy z całego świata.

Postaw na swój rozwój i dołącz do NOVITA S.A.

Magazynier, Dekoracyjna 3, Zielona Góra