Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Ensore Sp. z o.o. SKA

Zatorze 21

Nowe Miasto

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie stanów magazynowych.

  • Regularna inwentaryzacja magazynu.

  • Planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi.

  • Obsługa systemów informacyjnych (LOMAG).

  • Przyjmowanie dostaw towaru.

  • Planowanie przestrzeni magazynowej.

  • Oznaczanie towarów i wprowadzanie produktów na stan magazynowy.

  • Rozkładanie towarów w magazynie na półkach.

  • Wydawanie materiałów dla pracowników.

  • Obsługa urządzeń magazynowych – m.in. wózka widłowego.

  • Współpraca z innymi działami firmy pod kątem odpowiedniego przepływu materiałów magazynowych.

  • Organizowanie pracy swojej i osób podległych zgodnie z przepisami bhp i przeciwpożarowymi oraz zasadami ergonomii pracy.

  • Konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata.

  • Odpowiedzialność.

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu.

  • Umiejętność pracy w zespole..

  • Umiejętność korzystania z komputera.

  • Atutem będą uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Pracownicze Plany Kapitałowe.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Super atmosferę, którą tworzy cały zespół oparty na partnerskich relacjach.

  • Możliwość inicjowania ulepszeń w miejscu pracy.

  • Rozwój zawodowy przy tworzeniu innowacyjnego urządzenia do pozyskiwania odnawialnej energii.

  • Jednozmianowy system pracy.

O nas

Ensore to innowacyjna firma technologiczna z branży energetycznej. Prowadzimy prace nad urządzeniami do energii odnawialnej. Nasz zespół to ludzie zainspirowani rozwojem, nieszablonowymi rozwiązaniami, ze smykałką do prac inżynieryjnych. Nasza codzienna praca to kreowanie i testowanie urządzeń w trakcie działań mechaniczno-montażowych oraz opracowywanie koncepcji konstrukcyjnych, spotkania zespołowe w sąsiadującym z halą warsztatową biurem.