Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

DiCK Inter S.A.O firmie

2 800‐3 400 zł brutto / mies.
  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dick Inter S.A jest długoletnim licencjonowany dystrybutorem artykułów spożywczych znanych marek krajowych i zagranicznych.

Aktualnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko "Magazynier"

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: www.dick.pl

Magazynier

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • kompletacja towaru do wysyłki
  • kompletacja towaru dla klientów detalicznych
  • inwentaryzacja stanów magazynowych
  • dbanie o terminy przydatności towaru
  • dbanie o porządek na magazynie
  • Praca w systemie zmianowym (6-14 i 14-22)

Wymagania:

  • dokładność i odpowiedzialność
  • umiejętności pracy w zespole
  • rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność punktualność, uczciwość i dynamika
  • doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane)
  • znajomość procesów i zagadnień związanych z gospodarką magazynową (mile widziane)
  • uprawnienia operatora na wózki widłowe, z wymianą butli gazowych (mile widziane)

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • odzież ochronną
  • możliwość przyuczenia i rozwoju
  • atrakcyjne, terminowo wypłacane wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

Ogłoszenie archiwalne