Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

"Nordis" Chłodnie Polskie Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa magazynu surowców i opakowań

  • nadzór nad prawidłową rotacją towarów na magazynie

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień prowadzenia gospodarki magazynowej

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • uczciwość, rzetelność

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • badania sanitarne lub gotowość do ich zrobienia

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • system premiowy

  • stałe godziny pracy

  • możliwość ubezpieczenia grupowego

  • świadczenia socjalne /bony, paczki dla dzieci/

  • udział w eventach firmowych/wycieczki, imprezy/

  • parking firmowy