Oferta pracy

Magazynier

TPM LOGISTICS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Złotoryja, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

TPM Logistics jest firma logistyczną z magazynem zlokalizowanym na Dolnym Śląsku w miejscowości Złotoryja. Od początku działalności nasze priorytety to dynamiczny rozwój, rzetelność, terminowość oraz profesjonalizm.

Świadczymy outsourcing usług magazynowych, logistycznych i spedycyjnych dla firm, klientów indywidualnych oraz e-sklepów.

Bezpiecznie przechowujemy, pakujemy i dostarczamy wszelkiego rodzaju przesyłki drobnicowe, paletowe i nietypowe.

Magazynier

Zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu
  • odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z ustaloną dokumentacją, praca ze skanerem
  • praca z system WMS, obsługa skanera oraz wózka widłowego
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego

Profil kandydata

  • wykształcenie zawodowe / średnie
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy