Logo Pracuj.pl

Magazynier / Працівник на складі

Raben Logistics Polska sp. z o.o.O firmie

4 600–5 600
brutto / mies.
  • Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

Poznańska 71

Gądki (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towaru/ Розвантаження та навантаження вантажів
  • Praca na systemie magazynowym i dbałość o parametry jakościowe/ Робота в складській системі та турбота про параметри якості
  • Praca ze skanerem/ Робота зі сканером

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą odpowiedzialną, na którą można liczyć/ Ви відповідальна людина, на яку можете розраховувати
  • Jesteś gotowy/gotowa do pracy w trybie zmianowym/ Ви готові працювати позмінно
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego lub chcesz je zdobyć/ Ви маєте або бажаєте отримати досвід керування навантажувачем
  • Posiadasz uprawnienia UDT – mile widziane/ Вас є привілеї UDT — ласкаво просимо

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ Стабільна зайнятість на підставі трудового договору
  • Wynagrodzenie od 4600 do 5600 PLN brutto w zależności od doświadczenia i uprawnień/ Зарплата від 4600 до 5600 злотих брутто в залежності від досвіду і прав
  • Premię wydajnościową uzależnioną od wyników pracy w wysokości do 700 PLN brutto miesięcznie/ Бонус до продуктивності в залежності від результатів роботи в розмірі до 700 злотих брутто на місяць
  • Szeroki pakiet benefitów – m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, karty zniżkowe na paliwo, paczki żywnościowe, platformę e-learningową do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego/ Широкий пакет пільг — включаючи приватне медичне обслуговування, Багатоспортна карта фінансування, дисконтні картки на паливо, продуктові пакети, платформа електронного навчання для вивчення англійської та/або німецької мови Можливість
  • 30-minutową przerwę wliczoną do czasu pracy/ 30-хвилинна перерва, включена в робочий час
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia/ Можливість професійного розвитку та отримання нового досвіду

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Karta paliwowa Lotos
  • Karta Makro

Złapiesz kontakt z fajnymi ludźmi, zyskasz super wspomnienia ze spotkań integracyjnych i odkryjesz dla siebie ciekawą ścieżkę rozwoju.

Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr. Ref: RLP/XD62/03/2023

Magazynier / Працівник на складі, Poznańska 71, Gądki (pow. poznański)