Magazyniera-Operatora Wózka Widłowego

  • Radonice (pow. warszawski zachodni), mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 13.11.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 13.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    EJKO SP. Z O.O. SP. KOMANADYTOWA

    W związku z dynamicznym rozwojem do swojego magazynu w Radonicach pod Błoniem poszukuje
    Miejsce pracy: Radonice (pow. warszawski zachodni)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Obsługa wózka widłowego (wysoki skład)
    • Kompletacja ładunków na magazynie
    • Wewnętrzny transport towarów na magazynie
    • Praca ze skanerem
    • Przyjmowanie i wydawanie towarów zgodnie z wytycznymi klientów kontraktowych
    • Prawidłowa i terminowa realizacja zleceń
    • Dbałość o porządek w magazynie i terenie przyległym

    WYMAGANIA:

    • Uprawnienia na wózek widłowy wysokiego składu
    • Doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składu
    • Odpowiedzialność
    • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

    W ZAMIAN:

    • Oferujemy stałą umowę o pracę
    • Program wprowadzający do firmy i różnorodne wyzwania w trakcie pracy
    • Pracę w bardzo przyjaznej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji i zawarcie w niej poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
    bottom