Praca magento developer, podkarpackie

Mamy dla Ciebie 3 ofert
    • podkarpackie
    Czym będziesz się zajmować: Tworzeniem rozwiązań e-commerce Grupy Empik opartych o platformę Magento; Rozwojem portali - modyfikacją istniejących oraz tworzeniem nowych funkcjonalności; Integracją z systemami zewnętrznymi; Współpracą z...
    opublikowana: 20 sierpnia 2019
    • Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Lesko, Leżajsk, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Tyczyn
    Praca zdalna Zakres prac: Rozwijanie istniejących systemów e-commerce, Analityka, projektowanie i implementacja systemów internetowych, Dokumentowanie kodu, Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań. Wymagania: Umiejętność programowania w...
    • Rzeszów
    Zakres obowiązków: Tworzenie oprogramowania w technologii PHP / Symfony / MySQL, Aktywny udział w spotkaniach projektowych oraz warsztatach biznesowych, Współpraca z doświadczonym zespołem w zakresie budowy i rozwoju e-commerce. ...
    opublikowana: 17 sierpnia 2019