Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magento 2 Developer

ARETLIMA sp. z o.o.O firmie

10 00025 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Międzynarodowa firma poszukuje doświadczonych developerów do Magento 2.

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów e-commerce w technologii Magento 2 dla marek własnych
  • Budowanie projektów od zera
  • Płaska struktura organizacyjna

Wymagamy:

  • Minimum 3 lat doświadczenia w Magento
  • Minimum kilka samodzielnych wdrożeń Magento
  • Doświadczenie w tworzeniu własnych modułów do Magento
  • Zaangażowanie i pomysłowość

Oferujemy:

  • Dobre pieniądze!
  • Praca zdalna z domu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Decyzyjność o środowisku i wdrażanych rozwiązaniach
  • Błyskawiczny i bezpośredni kontakt do osób decyzyjnych
  • Współpracę B2B

Ogłoszenie archiwalne