Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magento Backend Developer

BEMONDI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Bokserska 66A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Bokserska 66A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Magento 2.x

  • PHP7

  • PHP

  • Git

Mile widziane

  • SQL

  • XML

O projekcie

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży e-commerce poszukuje do nowo tworzonego kilkuosobowego zespołu programistycznego (przy wsparciu konsultacyjnym firmy wdrożeniowej) osoby na stanowisko: MAGENTO BACKEND DEVELOPER.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie architektury i nowych funkcjonalności w oparciu o Magento 2,

  • Udział w rozwoju sklepów Bemondi (pl, cz, de i sk),

  • Optymalizacja wydajności środowiska "multistore".

Nasze wymagania

  • Znajomość Magento 2.x (min rok doświadczenia),

  • Doskonała znajomość PHP7, w tym architektury MVC,

  • Zrozumienie architektury Magento,

  • Znajomość programowania obiektowego w PHP,

  • Znajomości co najmniej jednego systemu kontroli wersji (preferowany Git),

  • Doświadczenie w integracji aplikacji eCommerce z innymi systemami (ERP, CRM), znajomość Elasticsearch,

  • Umiejętności myślenia analitycznego i szybkiego rozwiązywania problemów,

  • Umiejętności szybkiego uczenia się oraz chęci rozwoju swoich kompetencji.

  • Certyfikaty związane z Magento,

  • Bardzo dobra znajomość języka SQL, XML.

To oferujemy

  • Dobrą pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Kompleksową opiekę medyczną w Medicover,

  • Miejsce parkingowe,

  • Kawę kraftową,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę albo B2B.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • parking dla pracowników