Oferta pracy

Magento Developer

Unity Group

Unity Group

Armii Krajowej 25

Krowodrza

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Git

Mile widziane

  • AWS

  • Varnish

  • RabbitMQ

  • Elasticsearch

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie aplikacji w oparciu o Magento 2

  • Rozwój oraz utrzymanie wdrożonych systemów

  • Wsparcie zespołu w codziennej pracy

  • Realizacja integracji z systemami zewnętrznymi (m.in.: ERP, CRM, kurierzy)

  • Implementacja wymagań funkcjonalnych

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy przy projektach opartych o Magento 2

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku PHP

  • Znajomość wzorców projektowych oraz zasad tworzenia czystego kodu (SOLID, PSR)

  • Praktyczna wiedza w zakresie budowania oraz optymalizacji baz danych

  • Umiejętność pracy z GIT oraz korzystania z Xdebug

  • Doświadczenie w integracji systemów (mi. ERP, CRM, WMS) z wykorzystaniem Rest API/ SOAP

  • Znajomość zagadnień związanych z CI/CD

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Praktycznej znajomości pracy w zespole Scrum’owym

  • Doświadczenie w pracy z Amazon Web Services (AWS)

  • Umiejętność pracy z zespole międzynarodowym

  • Doświadczenie w pracy z Varnish, RabbitMQ. ElasticSearch

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zwinnym zespole

  • Udział w budowie aplikacji spełniających obowiązujące trendy oraz standardy

  • Pracę z rozwiązaniami chmurowymi: AWS, Google Cloud

  • Dostęp do systemów wspomagających prace: Git, Jenkins, Gitlab, Docker

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy

Pełniąc rolę Developera w zespole budującym aplikację w oparciu o technologię Magento 2, możesz liczyć na pracę pełną wyzwań. Będziesz miał możliwość realizować projekty dla klientów będących pionierami w swojej branży. Praca dla dużych i doświadczonych marek niesie za sobą nie tylko spore wymagania technologiczne, ale także pozwala poznać funkcjonowanie dużych firm.