Logo Pracuj.pl

Magento Developer

Macopedia Sp. z o.o.O firmie

11 000–20 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • Docker

  • SQL

  • PHP

  • Magento

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • branie odpowiedzialności ponad entuzjazm → swoją karierę rozwijasz pod czujnym okiem mentora w ramach spotkań 1:1 z Leadem,
  • ambicja ponad aktualne trendy → pracujesz ze współtwórcami innowacyjnych rozwiązań (np. TYPO3 PWA),
  • szacunek i szczerość ponad formalne relacje → możesz liczyć na wsparcie zespołu, który widzi w Tobie nie tylko profesjonalistę, ale przede wszystkim człowieka,
  • użyteczność ponad modne rozwiązania → dzięki bliskiej współpracy z klientami tworzysz rozwiązania, które dają im realną wartość,
  • ciągłe udoskonalanie ponad ciekawość → czeka na Ciebie budżet szkoleniowy i inspirujące spotkania specjalistów określonych technologii (DevMeetings), aby Twój rozwój mógł być równie iteracyjny, co zmiany wprowadzane do tworzonych przez Ciebie produktów.

Nasze wymagania

  • dobrze znasz język programowania ​PHP i platformę Magento 1 i/lub 2,
  • znasz systemy Linux i GIT,
  • znasz SQL, Docker,
  • masz doświadczenie produkcyjne w dużych aplikacjach e-commerce,
  • wiesz czym jest CI i CD,
  • korzystasz z narzędzi typu Xdebug,
  • Code Review nie jest Ci obce,
  • możesz oglądać Netflixa po angielsku bez napisów :)

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • realizowanie ciekawych zagranicznych i polskich projektów, nasi klienci to m.in. Żabka, Trefl, Raben, Multisport (Benefit Systems), Oceanic, Macmillan Education, Neuca,
  • wsparcie zespołu specjalistów, którego członkowie byli prelegentami na różnych konferencjach m. in. na Meet Magento, oraz wymianę wiedzy,
  • mentoring i szkolenia - regularnie szlifujemy swoje skille przy wsparciu zewnętrznych konsultantów i szkoleń
  • płatne dni wolne
  • zwinne podejście,
  • aktywność w społeczności open-source,
  • współtworzenie #macokultury, której podstawą są wspólne wartości i feedback,
  • elastyczne godziny pracy i możliwości homeoffice,
  • pełny proces onboardingu i pre-onboardingu,
  • wzajemne motywowanie się do aktywności w ramach drużyny sportowej Macopedia Sport,
  • pakiet medyczny,
  • naukę angielskiego,
  • kartę multisport,
  • budżet samorozwojowy,
  • literaturę branżową i bibliotekę firmową,
  • Playstation z wyborem najnowszych gier,
  • Oculus Quest dla niesamowitych doświadczeń VR,
  • wyjazdy i imprezy integracyjne,
  • nowoczesny sprzęt i wszystkie akcesoria,
  • nowoczesne biura w doskonałych lokalizacjach (12. piętro na Jeżycach w Poznaniu i klimatyczny loft na Starym Mieście w Krakowie).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • gry wideo w pracy
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

Spotkanie z Talent Acquisition Manager

2

Spotkanie z Lead Magento Developer

Macopedia Sp. z o.o.

Cześć!

Jesteśmy #macopeople. Tworzymy e-commerce i rozwiązanie webowe dla wymagających klientów, takich jak Żabka, Trefl, Benefit Systems czy Macmillan Education

Najważniejsi są dla nas ludzie - potrzeby naszego zespołu i oczekiwania klientów kształtują sposób, w jaki na co dzień działamy. Jesteśmy ludźmi z krwi i kości, a więc zdarza się nam popełniać błędy, ale kilka rzeczy robimy naprawdę dobrze i jesteśmy z nich dumni:

- Nie robimy rzeczy nieprzydatnych. Dzięki bliskiej współpracy każdego dewelopera z klientami możemy wypracowywać wspólnie rozwiązania, które dają klientom realną wartość.

- Wymagamy ciągłego rozwoju, który wspieramy poprzez program mentoringowy (1:1 z Leadem raz na 2 tygodnie) i budżet szkoleniowy.

- Nowych członków zespołu witamy onboardingiem, a nawet pre-onboardingiem, który już przed rozpoczęciem współpracy wprowadza w to, jak działamy i zmniejsza stres związany z nową pracą.

- Budujemy inspirujący zespół, którego członkowie chętnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i śmiało mówią o swoich potrzebach i pomysłach. Chcemy otaczać się ludźmi, na których możemy polegać i wobec których jesteśmy szczerzy i prawdziwi.

Magento Developer, Łódź