Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magento Developer

CLAWROCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz implementacja systemów e-Commerce w technologii PHP 7 oraz JS w oparciu o platformę Magento:

  • Analiza, weryfikacja oraz optymalizacja kodu aplikacji

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Będzie też trochę z pracy Sherlocka Holmesa aby za pomocą analitycznego myślenia wyeliminować problemy na podstawie poszlak :]

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie tworzenia i rozwijania systemów E-commerce z użyciem platformy Magento 2

  • Dobra znajomość programowania obiektowego w PHP 7

  • Doświadczenie we wzorcach projektowych

  • Znajomość MySQL i języka SQL na poziomie pozwalającym optymalizować zapytania

  • Znajomość GITa i poruszanie się w nim sprawnie

  • Dbałość o wysoką jakość dostarczanego kodu, zgodnie ze standardami PSR

  • Znajomość przynajmniej jednego frameworku (Laravel, Symfony, Zend) na poziomie dobrym

  • Znajomość języka angielskiego (umiejętność czytania dokumentacji)

  • Dobre odnajdywanie się w pracy zdalnej

  • Last but not least: posiadanie chęci rozwoju i nauki

To oferujemy

  • Pracę zdalną (100%)

  • Pełen etat w oparciu o dowolną umowę B2B, UoP lub Umowę o Dzieło.

  • Elastyczne godziny pracy

  • Budżet szkoleniowy

  • Rozwój + nieustanną wymianę wiedzy oraz doświadczenia

  • Współpracę z doświadczonymi zespołem

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności (9000 – 14000 zł netto w przypadku B2B)

O nas

W CalwRock tworzymy zespoły od zadań specjalnych!

Jesteśmy z Wrocławia ale współpracujemy zdalnie ze Specjalistami z całej Polski. Lubimy podejmować skomplikowane projekty e-commerce i stawiamy na kod najwyższej jakości.

Nie wymagamy dyplomu ukończenia uczelni wyższej - jeśli nauczyłeś się programowania poprzez hobby, a w wolnym czasie szukasz nowinek, których testowanie sprawia Ci frajdę, to zdecydowanie powinieneś się do nas zgłosić!