Oferta pracy

Magento Developer

Stalgast Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Plac Konesera 9

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca na projektach e-commerce (globalne rozwiązania b2b, b2u)

  • Tworzenie nowych funkcjonalności i utrzymanie istniejących rozwiązań w aplikacjach opartych o PHP oraz na platformie Magento

  • Migracja z Magento 1 do Magento 2

  • Dbanie o wysoką jakość kodu i poprawianie błędów w platformie sprzedażowej i serwisach internetowych

  • Wdrażanie i rozwój nowych projektów zgodnie ze strategią rozwoju firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość PHP 7.x, 8.x oraz architektury Magento 1 i 2

  • Tworzenia wysokiej jakości REST API

  • Znajomość HTML/CSS, JavaScript (jQuery, Knockout, React.js, Bootstrap itp.)

  • Kreatywność, rozwiązywanie problemów i doskonała samoorganizacja

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole

  • Doświadczenie w branży e-commerce

  • Umiejętność pisania unit testów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B1/B2 (wykorzystywany w codziennej pracy)

To oferujemy

  • wartości i atmosfera: elastyczne godziny pracy, etyczne podejście, atmosfera rodzinnej firmy,

  • zdrowie: prywatna opieka medyczna,

  • rozwój: nauka języków, Twoja ścieżka będzie dopasowana do Ciebie i wspierana wewnętrznymi i zewnętrznymi szkoleniami, własna marketingowa biblioteka,

  • kuchenne wsparcie: pakiety zniżek na produkty Stalgast,

  • wsparcie w pierwszych krokach: będzie czekał na Ciebie miły zespół i proces wdrożenia, który pomoże Ci się poczuć u siebie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne