Oferta pracy

co to?

Magento Developer

Global4Net Sp. z o.o.

7 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Magento

  • Symfony

  • PHP

  • Git

Mile widziane

  • Docker

  • Redis

  • Elasticsearch

  • Solr

  • RabbitMQ

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie sklepów internetowych w oparciu o platformę Magento wspieraną przez mikroserwisy w Symfony;

  • Tworzenie API GraphQL / REST;

  • Tworzenie i utrzymywanie modułów Magento;

  • Optymalizacja wydajności aplikacji;

  • Rozwój sklepów internetowych oraz aplikacji webowych;

  • Integracje API (SOAP, REST);

  • Współpraca z działem QA;

  • Code review;

  • Współpraca z analitykiem i zespołem przy wycenach zadań;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z użyciem języka PHP (wersje 7.x lub 8.x);

  • Praktyczna znajomość Magento ORM (MySQL);

  • Rozumienie działania Magento - Dependency Injection, Observers, EAV, Routing, Interceptors, Service Contract;

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2 (umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej w jęz. angielskim);

  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT;

  • Znajomość Symfony;

  • Doświadczenie w optymalizacji istniejącego kodu;

  • Doświadczenie w tworzeniu i modyfikacji Indekserów;

  • Umiejętność dopisywania testów funkcjonalnych i jednostkowych;

  • Znajomość MFTF (Magento Functional Testing Framework);

  • Znajomość Redis;

  • Znajomość Solr lub Elasticache;

  • Znajomość Docker;

  • Znajomość RabitMQ;

To oferujemy

  • Elastyczne podejście w kwestii formy współpracy.

  • W przypadku B2B - oferujemy 26 dni wolne od świadczenia usług, płatne z naszej strony.

  • Narzędzia pracy: gwarantujemy niezbędny sprzęt do wykonywania pracy/usług.

  • W przypadku B2B: masz możliwość zakupu własnego sprzętu do pracy, a my pomożemy Ci sfinansować comiesięczne raty.

  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności.

  • W przypadku B2B: wraz z Twoim rozwojem gwarantujemy stały wzrost wynagrodzenia poprzez ustalone podwyżki w określonym odstępie czasu.

  • Dajemy Ci możliwość rozwoju w projektach, uczestnictwo w wewnętrznych warsztatach oraz możliwość zdawania certyfikatów.

  • Dostęp do platform edukacyjnych online, dzięki którym możesz poszerzać swoje umiejętności techniczne.

  • Pakiet medyczny Medicover, który pozwoli Ci zadbać o swoje zdrowie.

  • Kartę Multisport abyś zawsze był/a w dobrej formie.

  • Lekcje języka angielskiego byś mógł/a podszlifować swój akcent.

  • Pracę w dopasowanym do Ciebie trybie: 100% z biura lub domowej kanapy? a może hybrydowo? wybór należy do Ciebie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Global4Net to Software House działający na rynku polskim oraz zagranicznym. Znajdujemy się w centrum Wrocławia, do tej pory zrealizowaliśmy ponad 250 projektów.

Nasze działania skupiają się w obszarze e-commerce, rozwijamy projekty z wykorzystaniem dobrych praktyk i wzorców projektowych (stosujemy metodologię pracy SCRUM, frameworki, systemy rozproszone, programowanie w parach).

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Magento Developera - być może Ciebie? Jeśli spełniasz większość poniższych wymagań - wyślij nam swoje CV!

Przewiń do profilu firmy