Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magister farmacji

"PROMEDICA" sp. z o.o.

8 00010 000 brutto / mies.
  • Chojnice

    Chojnice, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa pacjentów w siedzibie Pracodawcy w Chojnicach (województwo pomorskie),

  • wprowadzanie faktur do systemu informatycznego,

  • zamawianie towaru,

  • retaksacja recept.

Nasze wymagania

  • wykształcenie farmaceutyczne oraz czynne prawo do wykonywania zawodu,

  • gotowość do pracy w Chojnicach,

  • zaangażowanie w pracę oraz dbanie o najwyższy poziom obsługi pacjenta.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w młodym i zgranym zespole,

  • elastyczne godziny pracy,

  • doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika,

  • stabilne zatrudnienie w aptece prywatnej,

  • dużą samodzielność,

  • brak tajemniczego klienta,

  • możliwość rozwoju zawodowego podczas licznych szkoleń.

O nas

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na chojnickim rynku medycznym od prawie 20 lat. W 2019r. zostaliśmy laureatami Diamentów Forbesa, nagrody otrzymywanej przez firmy o systematycznym wzroście wartości, wysokiej płynności finansowej i o pozytywnym ratingu wiarygodności.